Opel Combo Electric

Agilní, prostorné, všestranné a elektrické. Nový Opel Combo Electric 

Již za 909 990 Kč.

Nové Combo Electric je navrženo tak, aby poskytovalo jen to nejlepší: prostor a pohodlí až pro sedm osob v kombinaci s praktickými a inovativními bezpečnostními prvky. 100% elektrický pohon, který na jedno nabití ujede až 345 km1. Můžete si tak užít rodinný život naplno a bez kompromisů.

Opel Combo Electric
Opel Combo Electric
Opel Combo Electric
Opel Combo Electric
Opel Combo Electric
Opel Combo Electric
Opel Combo Electric
Opel Combo Electric
Opel Combo Electric
Opel Combo Electric
Opel Combo Electric
Opel Combo Electric
Opel Combo Electric
Opel Combo Electric
Opel Combo Electric
Opel Combo Electric
Opel Combo Electric
Opel Combo Electric
Opel Combo Electric
Opel Combo Electric
Opel Combo Electric
Opel Combo Electric
Opel Combo Electric
Opel Combo Electric
Opel Combo Electric

Nový Opel Combo s ikonickou přední částí Opel Vizor a novým elegantním designem přední části karoserie dokonale spojuje německou kvalitu s požadavky moderních rodin nebo firem.

Vyšší pozice pro řízení, intuitivní ovládání, vyhřívaná sedadla a vyhřívaný volant1 a spousta místa. Nový Opel Combo v sobě kombinuje chytrou konektivitu a praktické prvky pro všechny cestující.

Přeneste se doslova do oblak s panoramatickou střechou, která zahrnuje i odkládací prostor nad zadními sedadly a elektrické sluneční clony. LED světla v horním úložném prostoru vytvářejí v kabině uvolňující atmosféru, která zpříjemní dlouhé cesty všem cestujícím.

Nové Combo je k dispozici s pěti nebo sedmi sedadly a nabízí především skvělou flexibilitu. Potřebujete více místa v zavazadlovém prostoru? Dvě posuvná sedadla ve třetí řadě lze snadno vyjmout.

Minimální objem 597 litrů, který lze rozšířit na 2 126 litrů. Combo Life tak získává obrovskou dávku praktičnosti. Vaším hlavním úkolem bude tento prostor naplnit.

Prostornost nového Comba roste spolu s vámi. Můžete si vybrat mezi praktickou zadní lavicí dělenou v poměru 40/60 nebo třemi samostatnými zadními sedadly, z nichž každé je standardně vybaveno úchyty pro dětské sedačky Isofix, takže své ratolesti dopravíte z bodu a do bodu B v naprostém bezpečí a pohodlí.

Ideální pro každodenní život i rodinné výlety: díky spoustě chytrých úložných prostorů je v novém Combu místo pro veškerou výbavu. Ať už řídíte, nebo sedíte na jednom ze zadních sedadel.

Vyrazte pohodlně i na nejrušnější parkoviště: jednoduché nebo dvojité posuvné boční dveře1 usnadňují nastupování a vystupování z vašeho nového vozu Combo. Zadní dveře lze vybrat bez výklopného zadního okna, nebo s možností vyklopení pro rychlý a snadný přístup do zavazadlového prostoru.

Nové Combo je k dispozici ve dvou délkách karoserie - 4,41 m u běžné verze a 4,76 m u verze Combo XL. Delší varianta samozřejmě nabízí větší vnitřní a zavazadlový prostor.

Sada asistence řidiče pro ochranu vás i vašich blízkých zahrnuje: asistenta pro jízdu na dálnici, který obsahuje adaptivní tempomat se systémem Stop&Go, dále asistenta pro jízdu v pruzích a rozšířené rozpoznávání dopravních značek.

Automatický tempomat udržuje zadanou rychlost v rozmezí 30-160 km/h a také vozidlo zrychluje a zpomaluje dle situace vpředu. Zajišťuje tak pohodlnou a bezstarostnou jízdu.

Vaše rodinné vozidlo si zaslouží tu nejlepší péči! Zadní kamera zobrazuje na 10" dotykovém displeji virtuální pokyny, které usnadňují couvání a pomáhají vyhnout se zbytečným škrábancům nebo nárazům.

Bezpečně během jakékoli cesty: automatické nouzové brzdění s detekcí chodců varuje před možnou kolizí s chodci nebo vozidly. Pokud zareagujete příliš pozdě, vůz automaticky zabrzdí.

Systém rozpoznávání dopravních značek detekuje značky změny rychlostních limitů a doporučuje řidiči úpravy aktuální rychlosti.

Zažijte vynikající bezpečnost a pohodlí při práci se systémem Flank Guard. Ten pomocí 12 senzorů upozorňuje na překážky, které nemusí být při průjezdu zatáčkou v nízké rychlosti vidět a to pomocí vizuálních a zvukových upozornění na obrazovce infozábavního systému.

Bez ohledu na počasí nebo stav vozovky: s kontrolou trakce IntelliGrip1 dojedete vy i vaše rodina vždy bezpečně. Inteligentní systém pohonu se přizpůsobí podmínkám s nízkou přilnavostí, jako je například jízda v blátě, písku nebo sněhu, a je k dispozici s možností volby mezi 5 jízdními režimy.

Získejte nejlepší konektivitu pro sebe a své cestující. Vedle infozábavního systému a navigace nového Comba je tu OpelConnect, se kterým přijedete včas a v klidu!

S novým Combem snadno najdete svůj cíl. Jeho nejmodernější navigační systém s pokročilým hlasovým ovládáním vás bez stresu dovede tam, kam máte namířeno. Stačí zvolit cíl cesty a nechat navigaci, aby vedla vaše další "kroky".

Bezdrátový nabíjecí systém vozu Combo vám umožní nabíjet kompatibilní telefony kdykoli na cestách - bez nutnosti použití kabelů.

Chytré systémy a související služby, které nabízejí konektivitu a moderní inovace pro vaši bezpečnost a vzrušující a efektivní cestování.

Extra energie pro váš každodenní život: elektromotor nového Comba Electric je poháněn sadou robustních lithium-iontových baterií o kapacitě 50 kWh, které mu zajišťují dojezd až 345 km a okamžitý točivý moment. Díky článkům s vysokou hustotou energie včetně pokročilého řízení tepla a chytré integraci do podvozku vozu, můžete vždy zůstat v klidu a spolehnout se na své Combo Electric.

Připraven s vámi: nové Combo Electric je vybaveno čtyřmodulovou baterií s vysokou hustotou energie - 50 kWh, která se pomocí rychlonabíječky se stejnosměrným proudem o výkonu 100 kW nabije na 80 % maximální kapacity za pouhých 30 minut. Palubní nabíječka o výkonu 11 kW zajišťuje efektivní a spolehlivé nabíjení na nabíjecích stanicích střídavého proudu nebo na soukromých wallboxech.

Nové Combo Electric se díky možnosti volby jízdního režimu přizpůsobí vašemu stylu jízdy a individuálním požadavkům každé cesty. Zvolte POWER pro maximální výkon a komfort s velkým zatížením nebo bez něj, NORMAL pro vyváženou jízdu s výkonem a efektivitou a ECO pro maximální dojezd a energetickou účinnost.

Užijte si efektivní jízdu: v novém Combu Electric máte díky funkci sledování údajů o vozidle a moderním technologiím perfektní přehled o stavu vozidla, využití baterie a zbývajícím dojezdu - to vše pro ještě lepší plánování vašich rodinných výletů.

Neváhejte nás kdykoli nezávazně kontaktovat

Vyberte váš požadavek 
Údaje o vás 
Vyberte model 
Corsa
Combo
Crossland
Astra
Mokka
Grandland
Zafira-e Life
Combo Van
Vivaro
Movano
Poznámka 

Vložením svých osobních údajů do formuláře beru na vědomí jejich zpracování dle podmínek uvedených ZDE.

 

MIKONA Auto, s.r.o. 

  MIKONA Auto s.r.o. Zlín

Po-Pá 7:00 – 17:00 So zavřeno