Informace ohledně opatření proti šíření koronaviru

OTEVÍRACÍ DOBA SERVISU
Po – Pá 7 – 16
So zavřeno

Vážení zákazníci, PRODEJ NOVÝCH VOZŮ JE (dle Usnesení Vlády ČR č. 211) OMEZEN, ale prodejci jsou v práci a poskytují informace po telefonu a mailu. Pošlou Vám v případě zájmu podrobné fotografie nebo videa vozidel, o které byste měli zájem.

SERVIS JE OTEVŘEN A V PLNÉM PROVOZU OD 7.00 - 16.00. denně

Můžete se objednat na servis vozu nebo přezutí pneu telefonicky i mailem.

Neposkytujeme ale zákazníkům možnost počkat na opravu v prostorech naší firmy. Žádáme zákazníky, aby si zabezpečili odvoz domů a pak se pro vůz vrátili nebo se zdržovali venku.

Děkujeme za pochopení, je to opatření pro ochranu zdraví nás všech!

Ing. Miriam Jančušková, ředitelka Mikona Auto s.r.o.

Tiskové zprávy Opel

Tiskové zprávy Opel

18. 3. 2011Tisková zpráva

Opel míří do České knihy rekordů!

Skvělý dárek k právě probíhajícím oslavám dvacátého výročí od založení tuzemské importérské organizace si nadělil Opel: Během kampaně Opel 24 hodin, která probíhala od pátku 4. března od 12:00 h až do soboty 5. března do 12:00 h, se prodalo 948 nových vozů Opel – takové množství nových vozů jedné značky se během jediného dne v České republice dosud nikdy neprodalo! Zastoupení značky Opel proto požádalo o oficiální registraci tohoto výkonu a jeho zápis do České knihy rekordů.


Opel míří do České knihy rekordů!
Během kampaně Opel 24 hodin, která probíhala od pátku
4. března 2011 od 12:00 h až do soboty 5. března 2011 do 12:00 h, se prodalo 948 nových vozů Opel

„Na letošní ročník „čtyřiadvacetihodinovky“ jsme se spolu s našimi dealery připravovali opravdu pečlivě a věřili jsme, že se nám podaří dosáhnout velmi pěkného výsledku,“ říká Pavel Šilha, ředitel českého a slovenského zastoupení značky Opel. „Přesto nás konečný součet příjemně překvapil: Prodat během jediného dne na českém trhu tolik aut – to je určitě výjimečný výkon!“

Největší zájem mezi zákazníky, kteří se do kampaně Opel 24 hodin zapojili, byl o modely Astra nové generace, kterých se prodalo celkem 305 (z toho 175 pětidveřových hatchbacků a 130 nových kombi verzí Astra Sports Tourer). Na druhém místě se umístily modely Astra Classic III (celkem 183 vozů) a třetí příčku vybojovala populární Corsa (159 prodaných vozů).

„Osobně mě nejvíce potěšila Meriva nové generace, kterých se prodalo 86,“ říká Josef Šopík, prodejní ředitel tuzemského zastoupení automobilky Opel. „Ukazuje se, že flexibilita Merivy a originální koncepce jejich protisměrných dveří boduje především u rodin s malými dětmi.“

Vedle 948 vozů prodaných během 24 hodin v ČR se ve stejné kampani na Slovensku prodalo 595 Opelů, celkem tedy v ČR a SR našlo své nové majitele během jediného dne 1543 automobilů Opel!