Informace ohledně opatření proti šíření koronaviru

OTEVÍRACÍ DOBA SERVISU
Po – Pá 7 – 16
So zavřeno

Vážení zákazníci, PRODEJ NOVÝCH VOZŮ JE (dle Usnesení Vlády ČR č. 211) OMEZEN, ale prodejci jsou v práci a poskytují informace po telefonu a mailu. Pošlou Vám v případě zájmu podrobné fotografie nebo videa vozidel, o které byste měli zájem.

SERVIS JE OTEVŘEN A V PLNÉM PROVOZU OD 7.00 - 16.00. denně

Můžete se objednat na servis vozu nebo přezutí pneu telefonicky i mailem.

Neposkytujeme ale zákazníkům možnost počkat na opravu v prostorech naší firmy. Žádáme zákazníky, aby si zabezpečili odvoz domů a pak se pro vůz vrátili nebo se zdržovali venku.

Děkujeme za pochopení, je to opatření pro ochranu zdraví nás všech!

Ing. Miriam Jančušková, ředitelka Mikona Auto s.r.o.

Tiskové zprávy Opel

Tiskové zprávy Opel

6. 1. 2012Tisková zpráva

Opel v ČR v roce 2011: Nejvýraznější růst mezi nejvýznamnějšími značkami.

V ČR se vloni prodalo přes 186 tisíc osobních a lehkých užitkových vozů, což v porovnání s rokem 2010 představuje nárůst o 3,2 %. Jednoznačným „skokanem roku“ mezi přibližně dvacítkou značek, které formují domácí automobilový trh, se stal Opel – ten v roce 2011 umístil v ČR 4685 automobilů, tedy o 28 % více než v roce předchozím. Tak výrazným zvýšením prodejů se nemůže pochlubit žádná z devatenácti prvních značek žebříčku Svazu dovozců automobilů!


Nový Opel Zafira a Opel Zafira Classic
Nová Zafira Tourer ve dvojici s oblíbenou Zafirou Classic, která zůstává nadále v nabídce.

Vyšší prodeje Opelu znamenají také o celou čtvrtinu vyšší tržní podíl: Zatímco rok 2010 Opel uzavíral s dvouprocentním podílem, aktuálně mu patří přes 2,5 % českého automobilového trhu – a díky tomu se Opel posouvá vzhůru i na žebříčku nejsilnějších importérů. „Splnili jsme, co jsme si pro rok 2011 předsevzali: Vrátit značku Opel mezi TOP 10 importérů – a to se nám bezezbytku podařilo,“ komentuje posun Opelu až na osmou příčku mezi importéry Pavel Šilha, generální ředitel českého a slovenského zastoupení Opelu.

„Posouvat se na tvrdě konkurenčním českém trhu vzhůru je velmi obtížné, my ale spoléháme i na množství novinek, které letos našim zákazníkům přineseme,“ doplňuje Pavel Šilha. „Už za několik týdnů to bude zcela nová Zafira Tourer – ve dvojici s oblíbenou Zafirou Classic, která zůstává nadále v našem portfoliu, tak dále posílíme pozici Opelu v segmentu kompaktních MPV modelů.“

Léto pak bude vyhrazeno faceliftu modelové řady Astra, jejíž nabídku obohatí nová verze sedan.

Na podzim se Opel pochlubí malým stylovým modelem (označovaným zatím pracovním názvem „Junior“) a atraktivním kabrioletem.